Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co prowadzi do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może również skutkować osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Inne schorzenia, które
tania kamagra mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w terapii gruczołu krokowego, mogą także wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu viagra bez recepty jak też o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi myśli, że niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyka starszych mężczyzn. Jednak to nieprawda. Dzisiaj sporo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. sygnalizuje problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia albo szkodliwe nawyki, takie jak palenie tytoniu, zła dieta, brak snu oraz inne podobne sytuacje. Pomyśl nad zmianą stylu życia, rzuć papierosy, rozpocznij uprawianie sportu oraz zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.