Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka łatwych strategii, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna albo jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz parę rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci kilka prostych metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady bez wątpienia ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego kamagra zmniejszenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że maleje przepływ krwi do członka w trakcie seksu. Jeżeli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do chorób układu krwionośnego. Taki stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.