Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie istniała w szerocy zaspokojona? Kobiety wymagają więcej czasu, by odczuć pełną satysfakcję z seksu oraz uczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, iż wtedy nie problem, to tenże wiesz, iż nie udało Ci się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się toż głównie, ona zapewne w wyniku stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być środkiem do wspaniałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze naszą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do historii.

Formuła Climax Control może spowodować, że będziesz w stanie dłużej uprawiać seks niż przed podjęciem terapii. Ten drugi czas ma możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał szansę kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Obecnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

Climax-Control

derminax

femmax