Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć żale, niezadowolenia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest pewnym z najsilniejszych i najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście i przyciąga dobrą energię.

Świeca wytwarzana jest ręcznie z własnego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz wyciągami z nadzwyczaj mocnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału konieczna istnieje też odpowiednia formuła, jaka była wykorzystywana właśnie w starożytności; to specyficzne zaklęcie ochronne, jakie ma strzec przed niekorzystną energią z zewnątrz, nieszczęściami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza działanie wielowymiarowe. Nie tylko zabezpiecza przed zniszczeniem oraz oczyszcza, ale i unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa poważną funkcję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i wyciszenia umysłu, co we obecnym świecie jest niezmiernie trudne. Jednak sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie paru przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy trzeba jedynie skupić się na punktu, jaki planujemy uzyskać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent

KankustaDuo

KneeActive Plus