Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje tenże kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną prawdopodobnie stanowić zła dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zmienia ich charakter i formę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie przyznają się także dla pań, jak oraz dla ludzi, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na drugi element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To tylko te fakty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku a korzystają olbrzymie stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co za tym idzie, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo