Świetne rezultaty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najwyższa klasę produktów
przypływ mocy oraz mocy
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w obszaru ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność i masę mięśniową. Toż najbardziej skuteczny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto pragnie zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najświetniejsze rezultaty ruchów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie został na ochron Twojego testosteronu. Oznacza to też korzyści. Zobacz gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i energie jeszcze przenigdy nie było właściwie proste oraz bliskie. Będziesz uznawał pewność, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa zgodnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do przygotowania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki sportów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność i wpisz na drugi poziom ćwiczeń. Kimera toż konkretniejsza masę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, stworzony specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na końce treningów. Zwiększ wydajność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej walce także bądź zdecydowany do innego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz miał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać a jako uczyć, by zmienić sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Wyniki będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )